תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט
גלגלצ גלי צהל רשת ב רשת ג 88FM רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו ללא הפסקה 103FM רדיו תל אביב 102FM רדיו לב המדינה 91FM

מנגן עכשיו: רשת ג'


האתר פועל ברשיון


איך למצוא רעיון כדאי לעסק?

מתנה יפה למאזיני רשת ג': בכל כמה ימים תקבלו למייל שלכם טיפ מצוייר או סרטון משעשע שיעזור לכם להכפיל את כמות הכסף ולהגיע לחופש כלכלי. לחצו כאן לקבלת הטיפים בחינם!
איך למצוא רעיון כדאי לעסק?

אודות רשת ג'

אם אתם רוצים לשמוע את רשת ג' ואת כל שאר תחנות הרדיו של ישראל ישירות דרך הדפדפן, כדאי לכם להתקין את סרגל הרדיו בחינם ואז תקבלו מאגר ענק של תחנות רדיו בדפדפן בלי צורך לבקר כל הזמן באתר.אודות רשת ג'

תחנת הרדיו רשת ג' היא אחת מתחנות הרדיו המוכרות ביותר בישראל כיום. ייחודה הוא בעובדה שהיא משמיעה אך ורק מוסיקה עברית, ולא אפילו תו אחד של מוסיקה לועזית, אך לא תמיד היה הדבר כך. התחנה הוקמה בשנת 1976, תחת חסותו של קול ישראל, והיוותה מתחרה לא פשוטה לתחנות גלי צה"ל וקול השלום, בהשמעתה מוסיקה פופולארית לקהל הצעיר של אותם הימים. אולם, בשנת 1997 נראה היה כי המזל אבד לתחנה והיא עמדה בפני סגירה. כדי לנסות להציל את המצב ממש ברגע האחרון שונתה מתכונת השידורים והתחנה החלה לשדר אך ורק מוסיקה עברית. המהלך אכן הצליח ומאז נותר העניין על כנו, וכיום כאמור ניתן לשמוע בתחנה אך ורק מוסיקה עברית.

חוץ ממוסיקה עברית הטובה למצב הרוח, ניתן להאזין ברשת ג' גם למגוון רחב של תוכניות, במגוון נושאים: פוליטיקה, כלכלה, ספורט, בידור, אקטואליה, ועוד. מבין התוכניות המוכרות ביותר של התחנה, ניתן למצוא גם את: "קצת אחרת", "שוקו חם", "מצעד הפזמונים העברי השנתי", "אהבה יומיומית", ועוד.

את תחנת רשת ג' ניתן לקלוט במכשירי הרדיו מכל המינים והסוגים בכל חלקי הארץ- החל מהצפון הרחוק ועד אילת, אולם- איכות הקליטה אינה מובטחת. אי לכך, כדאי מאוד להכיר את אתר הרדיו החדש של ישראל שהושק ממש לאחרונה.

האתר מציע מגוון רחב של תחנות ישראליות ואיזוריות להאזנה ישירה דרך האינטרנט. כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את התחנה הרצויה על ידי לחיצה על הקישור אליו היא מובילה ולהתחיל להאזין. במספר צעדים פשוטים וקלילים, ובלי מקום לטעויות, תוכלו להנות משידור בו האיכות כן מובטחת מראש!

© כל הזכויות שמורות לאתר www.fm1.co.il רדיו 1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי