תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט
גלגלצ גלי צהל רשת ב רשת ג 88FM רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו ללא הפסקה 103FM רדיו תל אביב 102FM רדיו לב המדינה 91FM

מנגן עכשיו: רשת ב'


האתר פועל ברשיון


מה נדרש כדי להפוך מעובד שכיר ליזם?

מתנה יפה למאזיני רשת ב': בכל כמה ימים תקבלו למייל שלכם טיפ מצוייר או סרטון משעשע שיעזור לכם להכפיל את כמות הכסף ולהגיע לחופש כלכלי. לחצו כאן לקבלת הטיפים בחינם!
מה נדרש כדי להפוך מעובד שכיר ליזם?

אודות רשת ב'

אם אתם רוצים לשמוע את רשת ב' ואת כל שאר תחנות הרדיו של ישראל ישירות דרך הדפדפן, כדאי לכם להתקין את סרגל הרדיו בחינם ואז תקבלו מאגר ענק של תחנות רדיו בדפדפן בלי צורך לבקר כל הזמן באתר.



במקור הוקמה רשת ב' של קול ישראל כתחנת רדיו צעירה וקלילה שנקראה בשנות ה-60 "הגל הקל". זאת משום ששימשה אלטרנטיבה של מוזיקה עכשווית וצעירה לתחנת רשת א' הכבדה והרצינית.

בין המגישות הפופולאריות של רשת ב' בלטה במיוחד רבקה מיכאלי, ובין התוכניות הנוסטלגיות כיכבה במשך שנים רבות "שירים ושערים" ששודרה בסופי השבוע והפכה את רשת ב' לתחנה קבועה בכל בית בישראל. כיום משדרת רשת ב' בעיקר חדשות ותוכניות אקטואליה, אך גם עוסקת בענייני חברה ורווחה, ספורט, כלכלה ועסקים ועוד.

בין תוכניותיה הפופולאריות: "הבוקר הזה", העוסקת במוזיקה ואקטואליה; "סדר יום" עם קרן נויבך, העוסקת בנושאים מגוונים; "הכל דיבורים" העוסקת באקטואליה; וכמובן "שירים ושערים" העוסקת בשידורי ספורט.

התדרים של רדיו רשת ב': 95FM ו-95.5FM בתל אביב, ירושלים והמרכז והנגב וצפון הנגב; 95.5FM, 103.7FM ו-89.5FM בחיפה והסביבה; 102FM בבית שאן והסביבה; 100.5FM בצפון וגליל עליון; 103.3FM בבאר שבע והסביבה; 90.7FM באילת; 95.5FM בערבה.

© כל הזכויות שמורות לאתר www.fm1.co.il רדיו 1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי