תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט
גלגלצ גלי צהל רשת ב רשת ג 88FM רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו ללא הפסקה 103FM רדיו תל אביב 102FM רדיו לב המדינה 91FM

מנגן עכשיו: קול המוזיקה


האתר פועל ברשיון


במה עדיף לעסוק - שיווק או ייצור?

מתנה יפה למאזיני קול המוזיקה: בכל כמה ימים תקבלו למייל שלכם טיפ מצוייר או סרטון משעשע שיעזור לכם להכפיל את כמות הכסף ולהגיע לחופש כלכלי. לחצו כאן לקבלת הטיפים בחינם!
במה עדיף לעסוק - שיווק או ייצור?

אודות קול המוזיקה

אם אתם רוצים לשמוע את רדיו קול המוזיקה ואת כל שאר תחנות הרדיו של ישראל ישירות דרך הדפדפן, כדאי לכם להתקין את סרגל הרדיו בחינם ואז תקבלו מאגר ענק של תחנות רדיו בדפדפן בלי צורך לבקר כל הזמן באתר.אודות רדיו קול המוזיקה

תחנתרדיו קול המוזיקה היא התחנה הישראלית היחידה המשדרת בעיקר מוזיקה קלאסית ומוזיקה אמנותית. אם אתם מאזינים קבועים של מוזיקה קלאסית ולא יכולים בלי לפתוח את היום עם הסימפוניה התשיעית של בטהובן ולסיים אותו עם יצירה של שופן - קול המוזיקה היא הבית שלכם.

שידורי קול המוזיקה נפתחים בכל בוקר במהדורת חדשות וב"שעון מוזיקלי" - תוכנית המשדרת פרקי מוזיקה מוכרים לצד ציון השעה ומצב התנועה בכבישים.

קול המוזיקה שמה לה למטרה להרחיב את הידע אודות המוזיקה הקלאסית, ובין תוכניותיה תוכלו למצוא את "הקונצרט שלי", "אמנות השיר" ותוכניות נוספות הדנות בחייהם של מלחינים וביצירותיהם. כמו כן, מקדישה קול המוזיקה תוכנית לקידום וחשיפת מלחינים ומוזיקאים ישראלים.

התדרים של רדיו קול המוזיקה: 94.4FM בתל אביב והסביבה; 91.3FM בירושלים והמרכז; 95.7FM בצפון וגליל עליון; 98.5FM בצפת; 100.2FM בחיפה והסביבה; 95.2FM בבית שאן; 90.2FM בבאר שבע והסביבה; 87.6FM בנגב וצפון הנגב; 97FM באילת; 92.4FM בערבה.

© כל הזכויות שמורות לאתר www.fm1.co.il רדיו 1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי