תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט
גלגלצ גלי צהל רשת ב רשת ג 88FM רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו ללא הפסקה 103FM רדיו תל אביב 102FM רדיו לב המדינה 91FM

מנגן עכשיו: רשת ד' (ערבית)


האתר פועל ברשיון


מי אתה - קטר או רכבת?

מתנה יפה למאזיני רשת ד' (ערבית): בכל כמה ימים תקבלו למייל שלכם טיפ מצוייר או סרטון משעשע שיעזור לכם להכפיל את כמות הכסף ולהגיע לחופש כלכלי. לחצו כאן לקבלת הטיפים בחינם!
מי אתה - קטר או רכבת?

אודות רשת ד' (ערבית)

אם אתם רוצים לשמוע את רשת ד' ואת כל שאר תחנות הרדיו של ישראל ישירות דרך הדפדפן, כדאי לכם להתקין את סרגל הרדיו בחינם ואז תקבלו מאגר ענק של תחנות רדיו בדפדפן בלי צורך לבקר כל הזמן באתר.אודות רשת ד'

תחנת רשת ד', או בשמה המוכר יותר- "קול ישראל בערבית", היא תחנה נוספת הנהנית מחסותו של קול ישראל. התחנה הוקמה כבר בימי צעירותה של המדינה, בעיקר למטרת תעמולה המיועדת לערביי ישראל ולארצות השכנות.

בשנים הראשונות, ייחודה של התחנה היה באיכות השידור שלה, אשר הספיקה לא רק לישראל, אלא למזרח התיכון כולו. אי לכך, זכתה התחנה לפופולאריות רבה לא רק בישראל, והיא הוזכרה מספר רב של פעמים כמקור ציטוט מהימן בעיתונות הערבית. כיום, שידורי התחנה נקלטים כמעט אך ורק בישראל.

גם בהווה נחשבת התחנה לפופולארית עד מאוד בקרב הציבור הערבי, ואף ניתנו הסיבות לכך בכתבה שפורסמה על התחנה בעבר: זמני השידור של מהדורות החדשות, סדר דיווח החדשות, הקדמה של "עיקר החדשות" בתחילת המהדורות המשודרות, ותחזיות מזג אוויר מדויקות להפליא.

אתר האינטרנט של תחנת קול ישראל בערבית גם הוא פעיל לא מעט כלל, ואף קרס בעקבות העומס, לאחר אירועים מסוימים לאחרונה (כגון המשט הטורקי לעזה). באתר התחנה ניתן גם להאזין דרך האינטרנט לשידור החי.

תדרי התחנה מוגבלים מעט, וניתן להאזין להם מבאר שבע שבדרום ועד איזור צפת שבצפון, הם בהחלט מכסים את רובה של הארץ, אך לבטח לא את כולה. אי לכך, עבור אוהדי התחנה, כדאי מאוד להכיר אופציה חדשה שנפתחה ממש לאחרונה, להאזנה לתחנת רשת ד', או כל תחנה אחרת רצויה.

אתר הרדיו הישראלי החדש, אשר הושק ממש לאחרונה, מציע לקהל גולשיו את האפשרות להאזין למגוון רחב של תחנות רדיו ישראליות ואיזוריות, דרך שידור אינטרנטי איכותי, ועל ידי ביצוע מספר צעדים פשוטים. כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר הרדיו, לבחור בתחנה הרצויה וללחוץ על הקישור אליו היא מובילה- מכאן והלאה תוכלו להאזין בהנאה לשידור החי של התחנה שבחרתם.

© כל הזכויות שמורות לאתר www.fm1.co.il רדיו 1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי